Vlastný návrh
0položka(y)

V košíku nie sú žiadne položky.

Product was successfully added to your shopping cart.

Kto sme?

Tím N1 DESIGNS poskytuje široké portfólio produktov a služieb, ktoré je určené amatérskym a profesionálnym jazdcom, či vášnivým fanúšikom cyklo a moto športu. Bude nám potešením vytvoriť Vám osobitý jedinečný štýl na trati, vďaka kompletu alebo oblečeniu zostavenému podľa vašich predstáv. Vybavíme Vás potrebnými doplnkami, oblečením a kvalitnými polepmi, ktoré skrášlia vás alebo vašu motorku či bicykel, ochránia plasty a dodajú Vám jedinečnosť pri jazde. Individuálny a priateľský prístup ku každému jazdcovi, ktorý potrebuje poradiť je samozrejmosťou. Neustále zdokonaľujeme nielen naše služby, ale aj nové grafické návrhy všetkých produktov. Zastrešujeme takmer všetky potreby jazdca.

Ako to celé začalo?

S výrobou našich prvých motopolepov sme začali koncom roku 2014. Naša vízia poskytovať vysoko kvalitné produkty s postupným rozširovaním ponuky sa nám behom posledných rokov začala rapídne plniť. V našej ponuke nájdete nielen motopolepy graficky spracované a vyrobené podľa Vašej vízie a požiadaviek, ale aj širokú ponuku plastov na akýkoľvek typ motorky a ďalšie doplnky k nim (stojany, gripy a pod.).

Naše niekoľkoročné pôsobenie na trhu odštartovalo mnoho spoluprác s profesionálnymi jazdcami, športovými tímami a ďalšími značkami alebo firmami. Práve Vaša spokojnosť, referencie a viditeľnosť našich polepov na trati nám dáva zmysel v tom čo robíme. Nielen naša vášeň pre motorky, ale aj tá Vaša nás spája do silného spoločného tímu.

Náš profesionálne vybavený tím Vás od prvej komunikácie prevedie celým procesom k zaobstaraniu si svojich vlastných polepov a oblečenia s unikátnym dizajnom, podľa vlastného návrhu na špičkovej úrovni.

o nás
different

DIFFERENT RACING

Je samostatnou značkou oblečenia pre motorkárov a bikerov zastrešenou spoločnosťou N1Designs. Zabezpečuje výrobu motokompletov, dresov, tričiek, ruksakov, mikín a dokonca spolu s Vami vyvíja vlastné motorkárske a bikerské nohavice, ktoré si zákazník môže navrhnúť podľa vlastných požiadaviek. Vlastné farby, logá, čísla, fonty, názvy = kompletná vlastná grafika s možnosťou výberu látky je špecifická pre našu značku! Priedušná, zateplená, neprekomokavá a elastická sú látky z našej širokej ponuky, z ktorých si oblečenie vyrobíte podľa svojich potrieb.

Kategórie produktov a služieb

Výroba moto-polepov na mieru

 • Unikátny vlastný dizajn, ktorý Vás bude reprezentovať.
 • Široká škála farieb, vzorov, kombinácií, s ktorým vzbudíte dojem a pozornosť.
 • Grafický návrh podľa vašich požiadaviek a rôzne materiály:
  NEÓN/CHRÓM/PRIESVITNÁ FÓLIA
 • Kvalitná hrubá fólia = dlhá životnost + ochrana plastov.

Výroba moto-oblečenia na mieru

 • Akákoľvek grafika na tričku, drese či nohaviciach vystihujúca Váš jedinečný štýl.
 • Vzbudenie dojmu a pozornosti vďaka sýtym výrazným, alebo neónovým farbám.
 • Použitie rôznych typov materiálov od tenkých priedušných po hrubé nepremokavé látky, ktoré zaručujú komfort a ochranu jazdca.
 • Prispôsobenie oblečenia podľa Vašich požiadaviek.

Dodávateľ doplnkov pre moto

 • Široký sortiment plastov na akýkoľvek typ motorky.
 • Dodanie do 2 pracovných dní kuriérom.
 • Spoľahlivé poradenstvo = bezpečný nákup.
 • Individuálny prístup.
 • Kompletný servis: objednávka, grafický návrh, výroba, dodanie, servis.