Vlastný návrh
0položka(y)

V košíku nie sú žiadne položky.

Product was successfully added to your shopping cart.

Obchodné podmienky

Vrátenie tovaru

Odstúpenie od kúpnej zmluvy zo strany kupujúceho.

Kupujúci má právo v súlade so zákonom O ochrane spotrebiteľa pri zásielkovom predaji č. 108/2000 Z.z. odstúpiť od kúpnej zmluvy do 14 pracovných dní od prevzatia tovaru.

Firma Diamond Graphix s.r.o. si dáva veľmi záležať na tom, aby boli naši zákazníci spokojní, avšak ak sa stane, že nebudete spokojný s našim produktom tak vás prosíme, aby ste sa držali následujúch inštrukcií pri vrátení tovaru.

Akýkoľvek tovar určený na vrátenie musí byť dopredu písomne odsúhlasený našou firmou (email) a taktiež musí obsahovať referenčný symbol (názov zasielky) tovaru určeného na vrátenie. Tento symbol bude poskytnutý pri komunikácii o vrátení tovaru.
Zákazníkom na mieru navrhnuté grafické polepy nie je možné navrátiť iba v prípade, že polepy majú evidentnú výrobnú chybu.
Vrátenie tovaru bude odsúhlasené iba do doby 30 dní od obdrženia tovaru. Žiadosti po dobe 30 dňoch od obdrženia tovaru sú vecou našeho rozhodnutia.
Ak si objednáte nesprávny tovar t.j. zlý model, budeme akceptovať navrátenie tovaru, avšak môžu byť účtované poplatky za opätovné naskladnenie tovaru. Taktiež náklady na dopravu si hradí osobitne zákazník t.j. nebudú refundované. Tovar musí byť navrátený v kompletne originálnom balení.
Pre výmenu tovaru,Diamond Graphix s.r.o. v prvom rade prekontroluje vami vrátený tovar, až potom môže byť zaslaný nový produkt. Výmena je taktiež predmetom komunikácie.
Refundácia platieb s kreditných a platobných kárt bude zaslaná späť na kartu použitú pri nákupe. Refundácia PayPal platieb bude taktiež zaslaná späť na PayPal účet použitý pri nákupe.
Prosíme vás, aby ste zasielali všetok tovar cez prepravu (v rámci EU), ináč štandartnou prepravou (mimo EU) po odkomunikovaní s našou spoločnosťou. Nebudeme refundovať poplatky za akékoľvek kuriérske spoločnosti napr. UPS, FedEx, DHL atď.

Chyby a zanedbania

Diamond Graphix s.r.o. robí všetko preto, aby zaručila presnosť a správnosť akýchkoľvek informácií na našej webovej stránke, avšak informácie a zobrazenia zverejnené na stránke môžu obsahovať technické nepresnosti alebo typografické chyby.

Ak nastala chyba a produkt je uvedený a zverejnený pod zlou cenou, Diamond Graphix s.r.o. má právo odmietnuť alebo zrušiť akúkoľvek objednávku vzniknutú pod zlou cenou. Ak bola objednávka potvrdená t.j. bola prijatá platba z vašej kreditnej karty, Diamond Graphix s.r.o. vám okamžite navráti sumu ktorá bola uhradená za nesprávne nacenený produkt.

Súhlas zákazníka

Zákazník prehlasuje, že si je vedomý a súhlasí s podmienkami predaja, ak si objedná akýkoľvek produkt od Diamond Graphix s.r.o.

Diamond Graphix s.r.o. nezodpovedá za prepravu tovaru a ani colné poplatky. Taktiež prosíme, aby ste si boli vedomí, že za žiadnych okolností nebudeme falšovať prepravné dokumenty.

Preprava

Všetky produkty sú doručované cez štandartný poštový systém. Táto základná služba je spoľahlivá a dostatočne rýchla. Táto služba avšak neposkytuje sledovacie číslo.

Ak si želáte EMS prepravu alebo inú expresnú službu (kuriér), v takom prípade si musíte prepravu uhradiť extra nad rámec ceny produktu. Ak máte záujem o takúto službu, prosíme kontaktujte nás ešte pred vykonaním platby. Cena sa od danej lokality sa môže značne líšiť, takže vás prosíme o poskytnutie potrebných detailov. Diamond Graphix s.r.o. nemôže byť zodpovedná za omeškanie zásielky (ak ste si nevybrali EMS) a tak isto za omeškanie kôli colným procesom.

Obmedzená zodpovednosť

V žiadnom prípade nebude spoločnosť Diamond Graphix s.r.o. zodpovedná za akékoľvek mimoriadne, náhodné alebo výsledné škody, ktoré sa týkajú aj nemusia týkať straty zisku alebo iného potenciálneho benefitu. V žiadnom prípade nebude zodpovednosť za škodu spoločnosti Diamond Graphix s.r.o. presahovať opravu, náhradu alebo cenu určeného produktu zakúpeného od Diamond Graphix s.r.o. Niektoré súdne systémy nemusia uznávať tieto odvolávania alebo obmedzenosť záruky/zodpovednosti, takže vyššie uvedené odvolávania sa nemusia uplatňovať. Zákazník môže mať tiež iné alebo dodatočné práva alebo oprávnenia, ktoré sa môžu líšiť od daného regiónu.

Všeobecne

(a) Podmienky predaja a akékoľvek iné uzavretie obchodu so spoločnosťou Diamond Graphix s.r.o. sú v súlade zo zákonmi SR a EÚ.

(b) V prípade, že akákoľvek sekcia alebo úsek sekcie týchto podmienok predaja sú považované za nezákonné alebo nevymáhateľné, takéto časti budú odstránené z podmienok predaja a zvyšok podmienok bude stále plne platný.

(c) Tieto podmienky predaja môžu byť z času na čas modifikované spoločnosťou S Diamond Graphix s.r.o. bez povšimnutia, ale sú považované za aktuálne podľa dátumu aktuálnej reklamy alebo webovej stránky. Prosíme, aby ste sa vzťahovali na aktuálnu reklamu alebo webovú stránku.